Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

LINIA KROPLUJĄCA -ZAWÓR QJ M 16-3/4"foto

Zawór QJ M 16-3/4". Złączka wciskana typu QJ wykorzystywana jest do rozdzielania i łączenia linii kroplującej i rury 16. Kształtki qj są złączkami samozaciskowymi.
Dowiedz się więcej

3,00 zł (netto: 2,44 zł)

Opis ZAWÓR QJ M 16-3/4"

ZŁĄCZKA WCISKANA - ZAWÓR QJ M 16-3/4"

Zawór QJ M 16-3/4". Złączka wciskana typu QJ wykorzystywana jest do rozdzielania i łączenia linii kroplującej i rury 16. Zawór wciskany 16-3/4" idealnie nadaje się by połączyć rury 16, linie kroplującą. Zawór pozawala na lepszy zarządzanie dopływem wody w zależności od roślin znajdujących sie w naszym ogrodzie,  ogranicza koszty rozkaładu lini kroplującej. Nie musimy podłączać każdej lini przeznaczonej pod różne rośliny posiadające inne zapotrzebowanie na wodę pod różne elektrozawory. Kształtki do linii kropkującej i rury qj są złączkami samozaciskowymi, nie wymagają więc stosowania opasek ślimakowych. Złączki do linii qj to kształtki niezbędne przy montażu instalacji nawodnieniowej. Kształtki firmy IRRITEC od lat cieszą się dużą popularnością wśród firm zajmujących się nawadnianiem terenów zielonych.


CENY PRZESYŁEK
Przesyłka pobranie:
24,00 zł
FORMY PŁATNOŚCI
odbiór osobisty
płatność przy odbiorze

Podziel się wrażeniami o ZAWÓR QJ M 16-3/4"

Jeśli już posiadasz ten produkt - podziel się swoimi wrażeniami. Czy decyzja o zakupie była słuszna? Napisz o swoich doświadczeniach - zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Dziękujemy!

Podobne produkty

ZAWÓR QJ M 16-3/4"

LINIA KROPLUJĄCA -ZAWÓR QJ M 16-3/4"

art.LINIA KROPLUJĄCA -ZAWÓR QJ M 16-3/4"

Zawór QJ M 16-3/4". Złączka wciskana typu QJ...

Zawór QJ M 16-3/4". Złączka wciskana typu QJ wykorzystywana jest do rozdzielania i łączenia linii kroplującej i rury 16. Kształtki qj są złączkami samozaciskowymi.

3,00 zł