Bitron 120 ECO OASE Lampa UVC OASE-56769 POZNAŃ

Lampy UVC serii Bitron OASE to jedne z najlepiej dopracowywanych lamp UVC na rynku. W brew potocznej opinii lampy UVC są niezbędne w każdym oczku nie tylko do niszczenia glonów ale i do dezynfekcji wody w oczku lub naszym zbiorniku wodnym z bakterii i wirusów.W pełni zautomatyzowana lampa UVC OASE dopasowująca się do zmiennych warunków przepływu wody oraz jej temperatury.
zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Bitron 120 ECO OASE Lampa UVC OASE-56769 POZNAŃ

Bitron 120 ECO OASE Lampa UVC OASE-56769 POZNAŃ

Lampa UVC OASE posiadają specjalny opatentowany wirujący układ czyszczący powodujący zaburzanie ruchu wody wokół kwarcowej osłony żarnika lampy UVC co minimalizuje osiadanie martwej biomasy na lampie.Wbudowane magnesy w wirnik lampy Bitron Eco OASE minimalizują odkładanie się kamienia wapiennego z wody na szkle kwarcowym. Dodatkowo oprócz systemu samoczyszczenia lampa posiada wbudowane magnesy w celu minimalizacji odkładania się kamienia z wody na powierzchni kwarcowej osłony żarnika oraz filtracji.

Najważniejsze zalety lampy Bitron: Skuteczne usuwanie zawieszonych w wodzie glonów Bardzo wysoka skuteczność niszczenia szkodliwych bakterii i zarazków Produkt przystosowany do współpracy z filtrami Oase Biotec 30, Biotec Screenmatic 36, Proficlear

Lampa posiada możliwość pracy w trybie automatycznym w którym  natężenie promieniowania UVC zmienia sie w zależnosci od temperatury wody. Lampa UVC OASE dzieki temu idealnie nadaje sie do wspolpracy z filtrami BioTec Premium w których również parametrem sterujacym, intensywnościa samooczyszczania jest temperatura wody w oczku wodnym.

Lampa Bitron_Eco posiada rónież opatentowany systemy automatycznego czyszczenia kwarcowego klosza  od kamienia osadzającego się z wody dzięki zastosawaniu magnesów działających na jony wapnia.

Zaawansowana technologia bypass pozwala na optymalną ekspozycję wody w lampie uvc nawet przy dużych prędkościach przepływu do 40000 [l/min] Przepływ wody jest indywidualnie regulowany dzięki systemowi zastawek.

Inowacją w stosunku do porzedniej generacji lamp UV-C Bitron_C jest system łatwego demontażu i prostej wymiany żarnika bez użycia specjalnych narzędzi. Demontowanie zarników z wnętrza lampy bez wyciagania klosza kwarcowego, który bardzo czesto ulegał uszkodzeniu.

Bezpiecznik otwarcia lampy UV-C automatycznie wyłącza lampę, gdy obudowa lampy jest otwarta Wziernik do oceny stanu pracy żarnika

(UWAGA: PODZCZAS PRAWIDŁOWEJ PRACY LAMPY ŻARNIK SPRAWIA WRAŻENIE MIGOTANIA NIE JEST TO USZKODZENIE!!! EFEKT TEN WYNIKA Z OBRACANIA SIE SPIRALNEGO SYSTEMU SAMOCZYSZCZENIA LAMPY)

Seria Bitron wykonana jest z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego 2+1 lata gwarancji

WSZYSTKIE OFEROWANE W NASZYM SKLEPIE PRODUKTY OASE POCHODZĄ OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCYJNEJ OASE_POLSKA. UWAGA OASE_POLSKA SP. ZOO Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE PRZY ALEJECH JEROZOLIMSKICH 200 JEST SPÓŁKA CÓRKĄ OASE_LIVIG_WATER. OASE_POLSKA NIE PROWADZI SPRZEDAŻY DETALICZNEJ. OASE_POLSKA PROWADZI SPRZEDAŻ ZA POŚREDNICTWEM AUTORYZOWANYCH PRZEDSTAWICIELI OASE W POLSCE. OASE_POLSKA POSIADA W DYSTRYBUCJI NA TERENIE POLSKI MARKI OASE I PONTEC. CHEMIA DO OCZEK WODNYCH SÖLL NIE JEST ANI PRODUKTEM ANI MARKĄ OASE_LIVING_WATER I NIE JEST RÓWNIERZ PRODUKTEM KOMPLEMENTARNYM. SÖLL NIE JEST DYSTRYBUOWANY PRZEZ OASE_POLSKA. KUPUJĄC PRODUKTY POCHODZĄCE Z OASE_POLSKA MACIE PAŃSTWO PEWNOŚĆ OBSŁUGI SERWISOWEJ I SERWISU OASE_POLSKA SP. ZOO Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE PRZY ALEJECH JEROZOLIMSKICH 200.

 

Wymiary (L x B x H) (mm) 730x215x200
Waga netto (kg) 6,5
Gwarancja 2+1
Przyłącze wlotowe 2 '' BSP
Ciśnienie robocze pracy [bar] 1
Napięcie znamionowe [V] 230
Moc pobierana [W] 110
Długość przewodu zasilającego (m) 5
Wydajność max. (l/ min) 40000
Przeznaczenie do zbiorników wodnych o max pojemności bez zarybienia [m3] 120
Przeznaczenie do zbiorników wodnych o max pojemności z zarybieniem bez karpi koi (do 1 kg na m3) [m3] 60
Przeznaczenie do zbiorników wodnych o max pojemności z zarybieniem z karpiami koi (do 1-2 kg na m3) [m3] 30
Liczba wejść 1
Wydajność min. (l/h) 12000
Dedykowana współpraca Profi Clear, Bio Tec 30, Bio Tec Screen Matic 36,Bio Tec ScreenMatic 140000,BioTec Premium,
Przyłącza na wyjściu mm (cale) 25/32/38 (1",1 1/4",1 1/2")
Funkcja kontroli wizualnej tak

Opinie o produkcie Bitron 120 ECO OASE Lampa UVC OASE-56769 POZNAŃ

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 4 + 4*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Odbiór własny w siedzibie firmy - 0,00 zł
 2. Przesyłka przedpłata - 0.00 zł
 3. Przesyłka pobranie - 0.00 zł
 4. Międzynarodowa przesyłka kurierska - 100,00 zł

Formy płatności

 1. odbiór osobisty
 2. płatność przy odbiorze
 3. płatność przelewem

Dane kontaktowe

 1. sklep: Oase Polski Sklep
 2. telefon: (0)
 3. tel. komórkowy: 668648494
 4. strona kontaktowa »