Biotec Premium 80000 art.56755 do oczka wodnego 80 m3

Biotec Premium 80000 OASE zdecydowanie najnowocześniejszy i najbardziej efektywny filtr do oczka wodnego. Filtr Biotec Premium 80000 OASE dzieki bębnowemu mechanizmowi samooczyszczania nadaje sie do oczek wodnych o objętości do 80 m3
zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Biotec Premium 80000 art.56755 do oczka wodnego 80 m3

Filtr do oczka Biotec Premium 80000 OASE

Zdecydowanie najnowocześniejszy i najbardziej efektywny filtr do oczka_wodnego wyprodukowany przez firme OASE LIVING WATER to filtr Biotec Premium 80000 OASE, nowość sezonu 2015. Biotec Premium 80000 OASE dzięki nowatorskiemu połączeniu dwóch sprawdzonych technologi zastosowanych w filtrach do oczka wodnego Oase w filtrze Filtomatic oraz w filtrze modułowym do stawów kąpielowych ProfiClear Premium pozwoliły na stworzenie filtra do oczka wodnego o najmniejszych kosztach eksploatacyjnych. Klienci kupujący filtr do oczka bardzo często kierują się tylko i wyłącznie ceną zakupu zapominając, o kosztach materiałów eksploatacyjnych takich jak gąbki, sita czy choćby pochłaniacze fosforanów które powinno się wymieniać w naszych warunkach klimatycznych w filtrach do oczek wodnych przynajmniej 2 razy na sezon.

Filtr do oczka wodnego Biotec Premium 80000 OASE jest w automatycznym i autonomicznym filtrem bębnowo gąbkowym wyposażonym w elektroniczny system nadzorujący częstotliwość czyszczenia filtra co pozwala na zastosowanie go do oczek wodnych o objętości 80 m³ bez zarybienia i do oczek wodnych zarybionych (obsada ryb bez karpi KOI) aż do 40m³ w przypadku oczka oczka zarybionego karpiami KOI 20m³.

56755_filtr_bebnowy_oase_Bio_Tec_Premium-80000_1

Biotec Premium 80000 OASE automatyczne oczyszcza bęben z zanieczyszczeń osadzonych na sitach filtra o dużej gęstości 150 μm. Dzięki wysokowydajnej pompie zanieczyszczenia są łatwo usuwane z filtra bębnowego na zewnątrz. Taka konstrukcja pozwala na zwiększenie żywotności filtra oraz elementów filtrujących a woda w naszym oczku wodnym zachowuje idealna czystość.

Znakomita wydajność filtra połączona z inteligentnymi funkcjami kontrolnymi automatycznego systemu oczyszczania nie pozwala na przelanie się wody przez pokrywę górną filtra przepływowego dzięki zamontowanemu włącznikowi poziomu.

Filtr nie wymaga podłączenia wody sieciowej do płukania sit filtra dzięki umieszczeniu pompy płuczącej filtr w komorze wody czystej filtra. Wysokiej jakości pompa ciśnieniowa doskonale sprawdza się podczas płukania sit bębna filtra. Pompa spłukująca dzięki odpowiedniemu dobraniu elementów wibroizolacyjnych jest praktycznie bezgłośna.

Bęben jest tak zaprojektowany ze nawet glony nitkowate pompowane z oczka wodnego do filtra nie stanowią dla bębna żadnego problemu dzięki elementom zgrabiającym glony pod wpływem ciśnienia pompy spłukującej usuwane są poza filtr.

Wysoka częstotliwość czyszczenia fitra pozwala na maksymalne usuniecie szlamu i zanieczyszczeń zawierających w sobie znaczne ilości fosforanów które obok wysokiego Ph są główna przyczyna powstawania w oczku wodnym zakwitów glonów nitkowatych.

Biotec Premium 80000 OASE dzięki dużej gęstości siatki bębna filtracyjnego 125 mikrometrów i przepływowi wody dochodzącemu do 12.500 l / h pozwala na uzyskanie krystalicznie czystej wody oczku wodnym.

56755_filtr_bebnowy_oase_Bio_Tec_Premium-80000

Duża zaleta filtra są indywidualnie elementy zdejmowane sita (bez użycia dodatkowych narzędzi) umożliwiające łatwy dostęp do wnętrza bębna. Biotec Premium 80000 OASE to innowacyjny i niezawodny »Produkt made in Germany« * (* z wyjątkiem pompy ciśnieniowej)

WSZYSTKIE OFEROWANE W NASZYM SKLEPIE PRODUKTY OASE POCHODZĄ OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCYJNEJ OASE_POLSKA.

UWAGA OASE_POLSKA SP. ZOO Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE PRZY ALEJECH JEROZOLIMSKICH 200 JEST SPÓŁKA CÓRKĄ OASE_LIVIG_WATER. OASE_POLSKA NIE PROWADZI SPRZEDAŻY DETALICZNEJ. OASE_POLSKA PROWADZI SPRZEDAŻ ZA POŚREDNICTWEM AUTORYZOWANYCH PRZEDSTAWICIELI OASE W POLSCE. OASE_POLSKA POSIADA W DYSTRYBUCJI NA TERENIE POLSKI MARKI OASE I PONTEC. CHEMIA DO OCZEK WODNYCH SÖLL NIE JEST ANI PRODUKTEM ANI MARKĄ OASE_LIVING_WATER I NIE JEST RÓWNIERZ PRODUKTEM KOMPLEMENTARNYM. SÖLL NIE JEST DYSTRYBUOWANY PRZEZ OASE_POLSKA. KUPUJĄC PRODUKTY POCHODZĄCE Z OASE POLSKA MACIE PAŃSTWO PEWNOŚĆ OBSŁUGI SERWISOWEJ I SERWISU OASE_POLSKA SP. ZOO Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE PRZY ALEJECH JEROZOLIMSKICH 200.

 

Opinie o produkcie Biotec Premium 80000 art.56755 do oczka wodnego 80 m3

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 3 + 4*
25.07.2016 12:05, ocena: bardzo dobra,
Zakupiłem przed 2 tygodniami woda klarowna czysta filtr jest praktycznie bez obsługowy. Bardzo dziękuje za sugestie screan matic by sie u mnie nie sprawdził. Dziękuję Janusz Opoczno
11.07.2016 22:50, ocena: bardzo dobra,
Posiadam filtr od roku i zostałem poproszony o opinie. posiadam oczko 20 m3 gdzie hoduje karpie koi. Hoduje karpie koi hobbystycznie ale problem nie zadowalającą jakościa wody to u mnie już historia. Mogę polecić Biotec Premium 80000 Oase z czystym sumieniem i oczkiem wodnym. Pozdrawiam Janusz K. Kraków.

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

  1. Odbiór własny w siedzibie firmy - 0,00 zł
  2. Przesyłka przedpłata - 0.00 zł
  3. Przesyłka pobranie - 0.00 zł

Formy płatności

  1. odbiór osobisty
  2. płatność przy odbiorze
  3. płatność przelewem

Dane kontaktowe

  1. sklep: Oase Polski Sklep
  2. telefon: (0)
  3. tel. komórkowy: 668648494
  4. strona kontaktowa »