wielostopniowa pompa MULTIEVO A 8-50 M 230V-50HZ NOCCHI

Serwis wykorzystuje pliki cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookis

  musisz ją mieć MULTI EVO A 8-50 M 230V-50HZ NOCCHI
  • musisz ją mieć MULTI EVO A 8-50 M 230V-50HZ NOCCHI
  • Kup teraz pompa MULTIEVO A 8-50 M 230V-50HZ NOCCHI

  MultiEvo A 8-50 M 230V-50HZ Nocchi

  Review (0)
  2 100,00 zł
  Brutto
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Pompa Multi EVO-A 8-50 M Nocchi o wydajności max 200 [l/min] =12 [m3/h]

  Ilość :
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/local-shipping.svg>
                               <span class=Formy dostawy:
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/loop.svg>
                               <span class=Zasady zwrotu

  Pompa Multi EVO to nowa generacja pomp wielostopniowych firmy NOCCHI.

  Zostały one stworzone na bazie sprawdzonych w wieloletniej eksploatacji pomp typu (Multinox-A,Multinox-OR,MAX,MAX XC,MCX). Pompy Multi EVO mają poprawione parametry ssania bardziej ujednolicone oraz nowe bardziej efektywnie napędy (silniki) dodatkowo przy zmianach konstrukcyjnych zostały uwzględnione uwagi klientów, instalatorów i projektantów w zakresie poszerzenia parametrów i tak pojawiły się pompy o maksymalnej wydajności 120 [l/min] i maksymalnej wysokości podnoszenia 70 [m H2O]. Dzięki Unifikacji pompa Multi EVO stała się jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników łatwiejsza w montażu, naprawie i w serwisowaniu. Pompy Multi EVO zostały podzielone na dwie grupy pomp samo-ssące których zdolność ssania przy zastosowaniu przewodu ssącego 1” i zaworu zwrotnego osiągają wartość 8 m w pionie ich oznaczenie w nowej nomenklaturze to Multi EVO A zamiast znanego oznaczenia np. Multinox-A 200/65 M pompa nazywa się teraz Multi Evo A 8-50M. Stare oznaczenia były bardziej intuicyjne jednak wydaje mi się że to w sumie kwestia przyzwyczajenia. Ale dla osób które preferują stare oznaczenia mała ściąga z której sam często korzystam.

  pompa-nocchi-zamienniki-pentair-evo-max-multinox-mcxnocchi-multievo-a-samozasysanie

  Jak zestawi się pompy w tabeli widać również ekonomiczne uzasadnienie unifikacji, zamiast 4 pomp o identycznych parametrach mamy jedną. Pompy to przecież urządzenia techniczne i ich ewentualne różnice w wyglądzie nie są tak istotne jak ich niezawodność i trwałość.  Na uwagę zasługuje również wyeliminowanie czarnego plastikowego korka znajdującego się w pompach typu Multinox-A, który był bardzo często mylony przez klientów z korkiem spustowym, a w rzeczywistości był zaworkiem umożliwiającym pompie samozasysanie do 8 m. Wykręcenie tego czarnego korka co nie było rzeczą łatwą i ponowne wkręcenie bez należytego uszczelnia powodowało często uszkodzenie pompy ponieważ pompa nie była w stanie samo-zasysać. W tej chwili zawór znajduje się we wnętrzu pompy gdzie spełnia to samo zadanie i nie wprowadza dodatkowego zamieszania.  

  wykonanie-materialowe-nocchi-multievo-a

  wykres-pracy-pompy-multievo-a

  tabela-wydajności-multievo-a-nocchi

  Pompa Multi EVO-A 8-50 M Nocchi jest poziomą wielostopniową pompą odśrodkową.

  Pompa Multi Evo A 8-50 M jest pompą samozasysającą przeznaczoną do pracy w układach hydroforowych klasycznych zbiornikowych i bez zbiornikowych z zastosowaniem np. sterownika ciśnienia Dab-Smart-Press-3-HP.-WG dla pomp jednofazowych.

  Pompa MultiEvo A 8-50 może współpracować również z falownikami przepływowymi oraz falownikami naściennymi.

  Pompa Multi Evo A 8-50 zastępuje dotychczas eksploatowane modele pomp Multinox-A 200/65 M i pompy MCX 200/65 M. Pompy posiadają innowacyjny system hydrauliczny o podwyższonej sprawności w stosunku do wycofanych modeli pomp. Wszystkie modele pomp Multi EVO posiadają wykonanie materiałowe i certyfikat umożliwiający zastosowanie ich do kontaktu z wodą pitna w odróżnieniu od tanich pomp ogrodowych z dalekiego wschodu.

  Pompa Multi EVO cechuje się następującymi zaletami:

  - Niezawodność - dzięki solidnemu i nowoczesnemu wykonaniu materiałowemu i zastosowaniu nowoczesnych technologi wytwórczych.

  - Bardzo cicha praca pompy - większy komfort dzięki obniżonemu poziomowi hałasu pompa Multi EVO jest bardziej przyjazna użytkownikowi.

  - Zwarta budowa pompy

  - Bardzo szerokie możliwości zastosowania jako pompa hydroforowa,pompa w układach elektronicznego podnoszenia ciśnienie, pompa przemysłowa, pompa przeznaczona do zaopatrywania w    wodę pitna gospodarstw domowych.

  - Efektywne zalewanie pompy dzięki korkom z łbem sześciokątnym.

  CHARAKTERYSTYKA: POMPA MultiEvo A 8-50

  - Parametry hydrauliczne dla krzywych wydajności wg ISO 9906:2012- klasa badania 3B oceny wydajności pompy wielostopniowej.

  - Pompa przeznaczona jest do pompowania czystej woda bez cząstek stałych bez cząsteczek materiału ściernego i cieczy które krystalizują jak np. Adbule lub Noxy

  - Maksymalna temperatura pompowanej cieczy 50°C

  - Maksymalne ciśnienie robocze pompy 8 bar

  Uwaga: bardzo ważne aby w przypadku gdy pompa pracuje w układzie podnoszenia ciśnienia nie przekraczać 8 bar dla przykładu ciśnienie napływu z instalacji do pompy wynosi max 2bar więc powinniśmy zastosować pompę o max podnoszeniu 5 bar aby nie przekroczyć ciśnienia 8bar.

  SLNIK

  - Konstrukcja zamknięta chłodzona powietrzem z wentylatora umieszczonego na osi wałka pompy (TEFC)

  - 2-biegunowy, 50 Hz (n=2850 obr./min)

  - IE3 trójfazowy AC (P2 ≥ 0,75 kW)

  - Poziom ochrony: IP55

  - Klasa izolacji: F

  - Maksymalna temperatura powietrza w miejscu pracy 40°C

  - W przypadku pomp jednofazowych posiada wbudowany na stałe kondensator i wbudowaną w uzwojenie silnika ochroną termiczną

  Zastosowanie pompy MultiEvo A 8-50M

  - Podnoszenie ciśnienia i zasilanie instalacji wody pitnej. Układy podnoszenia ciśnienia jedno i wielo pompowe sterowane klasycznie za pomocą wyłączników ciśnieniowych oraz    falownikowych  układów sterujących.

  - Nawadnianie irygacja fedrygacja idealne do systemów nawodnień zbudowanych na wynurzanych zraszaczach rotacyjnych oraz polowych zraszaczy młoteczkowych. Pompy            nadają się do współpracy z systemami dozowania nawozów.  Piękne Ogrody POMPA-DO-WODY-NOCCHI
  N4507150

  Dane

  Wymiary (L x B x H) (mm)
  457x215x177
  Waga netto (kg)
  14,5
  Napięcie znamionowe [V]
  1x230
  Moc pobierana [W]
  2000
  Max. całkowity prąd obciążenia (A)
  9
  Gwarancja
  2
  Przyłącze wlotowe
  1 1/4" BSP
  Przyłącze wylotowe
  1 1/4" BSP
  Wydajność max. (l/ min)
  200
  Wysokość podnoszenia max. [m]
  65 mH2O
  Typ pompy
  samossąca elektryczna IP55 klasa izolacji F

  Szczegółowe odniesienia

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  MultiEvo A 8-50 M 230V-50HZ Nocchi

  6 innych produktów w tej samej kategorii: