NAANDANJAIN KROPLOWNIK 2l/h CLICK TIF PC CNL HD

Serwis wykorzystuje pliki cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookis

  KROPLOWNIK 2l/h NAANDANJAIN z kompensacją ciśnienia
  • KROPLOWNIK 2l/h NAANDANJAIN z kompensacją ciśnienia
  • KROPLOWNIK 2l/h NAANDANJAIN z kompensacją ciśnienia
  • KROPLOWNIK 2l/h NAANDANJAIN z kompensacją ciśnienia

  Kroplownik 2l/h NAANDANJAIN

  Review (0)
  0,98 zł
  Brutto

  Kroplownik (brązowy) 2l/h NAANDANJAIN 

  Ilość :
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/local-shipping.svg>
                               <span class=Formy dostawy:
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/loop.svg>
                               <span class=Zasady zwrotu

  Kroplownik (brązowy) NAANDANJAIN zostały wyprodukowany z myślą o odbiorcach o wysokich wymaganiach jakościowych i takich dla których liczy się trwałość produktu liczona w latach . NAANDANJAIN wykonało swój kroplownik jako kroplownik labiryntowy z turbulentnym przepływem wewnętrznym wody, oraz z kompensacją kompensacją ciśnienia. Dodatkowo kroplownik NAANDANJAIN został wyposażony w antykapacz który zamyka wypływ wody wtedy kiedy na instalacji następuje spadek ciśnienia. Kroplownik jest wykonany z materiałów które zostały dobrane w pod kątem zapewnienia użytkownikowi najwyższej sprawności i bezawaryjności pracy w trudnych warunkach polowych i szklarniowych. Zastosowane materiały są niezwykle odporne na działanie używanych powszechnie w ogrodnictwie nawozów i chemikaliów a każda partia poddawana jest rygorystycznym testom jakościowym w laboratoriach kontroli jakości firmy NAANDANJAIN. Dzięki takiemu podejściu kroplownik znakomicie sprawdza się w długich ciągach nawadniających nawet tam gdzie występują spadki i nierówności terenu.

  Kroplownik NAANDANJAIN stosuje się do upraw w gruncie, na podłożach nienaturalnych oraz do upraw w pojemnikach pojemnikach.

  • turbulentny przepływ wewnątrz kroplownika umożliwia labiryntowy kanał który został specjalnie zaprojektowany w celu redukcji do absolutnego minimum a w zasadzie wyeliminowania całkowitego niebezpieczeństwa zapchania się kroplownika. NAANDANJAIN dodatkowo ulepszył i przepracował na nowo sam króciec wlotowy wody do samego kroplownika. Dzięki temu udało się ograniczyć ilość cząstek stałych które przedostawały się przez filtr wstępny a które mogły by zapchać kroplownik. NAANDANJAIN dokonało tego karkołomnego zabiegu optymalizacyjnego z zachowaniem dotychczasowej szerokości kanałów przepływu wewnątrz samego kroplownika.

  • Kroplownik wykazuje również wysoką odporność na odkładanie się zanieczyszczeń wewnątrz samego kroplownika oraz długie bezawaryjne działanie w trudnych warunkach eksploatacyjnych, np. na zboczach. Poprawiono również samą konstrukcję antykapacza („sharp edge”) który zamyka się on przy wyższym ciśnieniu.

  • antykapacz zapobiega: spadkom ciśnienia na instalacji po zakończeniu podlewania jest to niezwykle istotne i ważne przy stosowaniu krótkich cykli nawadniania upraw). Antykapacz kroplownika NAANDANJAIN dodatkowo niweluje i ogranicza straty wody i możliwość przenoszeniu infekcji wirusowych

  • kroplownik został dodatkowo wykonany w technologi samopłuczącej. Usuwanie zanieczyszczeń jest realizowane dzięki chwilowemu wzrostowi przepływu wody w kroplowniku. Ten chwilowy wzrost przepływu jest uzyskiwany podczas narastania ciśnienia w instalacji przy uruchamianiu cyklu podlewania-nawadniania.

  • wylot z kroplownika zaprojektowany został w postaci prostego króćca odpływowego do którego można zastosować szereg nakładanych końcówek od zatyczki po złączki wciskane (kolanko, dwójnik, czwórnik) którymi łączy się kroplownik z wężykiem odchodzącym do kroplospływu.

  • wydatek nominalny: 2 l/h

  • zakres ciśnienia roboczego: 1,0 - 4,0 atm.

  • ciśnienie otwarcia: 0,8 atm.

  • ciśnienie zamknięcia: 0,3 atm.

  • kolor obudowy: ciemnoszary

  • kolor pokrywy: zielony

  Piękne Ogrody ZRASZACZ-POLOWY-NaanDanJain
  NN-KR-2LH

  Dane

  Wymiary (L x B x H) (mm)
  23x23x26
  Waga netto (kg)
  0.002
  Przyłącze wlotowe
  stożek
  Ciśnienie robocze pracy [bar]
  1.0-4.0
  Wydajność max. (l/h)
  2
  Numer Katalogowy
  6010010

  Szczegółowe odniesienia

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  Kroplownik 2l/h NAANDANJAIN

  Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również

  6 innych produktów w tej samej kategorii: