ROSSI Zraszacz Polowy R25 z dysza 16

Serwis wykorzystuje pliki cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookis

  Zraszacz Polowy R25 z dyszą 16 (Rmax-34m) ROSSI 1 1/2
  • Zraszacz Polowy R25 z dyszą 16 (Rmax-34m) ROSSI 1 1/2
  • Zraszacz Polowy R25 z dyszą 16 (Rmax-34m) ROSSI 1 1/2

  Zraszacz Polowy R25 ROSSI

  Review (0)
  418,20 zł
  Brutto
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Zraszacz Polowy R25 z dyszą 16 (Rmax-34m) wymaga pompy o dużej wydajności i dużym ciśnieniu.

  Ilość :
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/local-shipping.svg>
                               <span class=Formy dostawy:
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/loop.svg>
                               <span class=Zasady zwrotu

  Zraszacz Polowy ROSSI R25 z dyszą 16 (Rmax-34m)  1 1/2" GW

  Zraszacz polowy Idromeccanica Rossi to metalowy zraszacz polowy o zoptymalizowanych parametrach nawadniania: opad o dużej równomierności i właściwym natężeniu opadu wody używanej do podlewania upraw na polu.

  Rozbicie strugi strumienia opuszczającego zraszacz zapewnia właściwe podlewanie upraw i właściwe nawodnienie gleby w miejscu osadzenia zraszacza oraz na granicy maksymalnego zasięgu zraszacza polowego.

  Pomimo potężnego zasięgu bo przy dyszy 16mm promień maksymalny to aż 34m (przy zapotrzebowaniu na wodę 27,18m3/h i ciśnieniu 6 bar pod zraszaczem) zraszacz nie pozostawia niedolanych miejsc. Efekt równomierności uzyskano przez zastosowanie mniejszej dodatkowej dyszy która służy również jako napęd mechanizmu młoteczkowego. Dzięki takiej konfiguracji struga główna bez zbędnych przeszkód może realizować swoje zadanie czyli skuteczne podlewanie i nawadnianie upraw polowych. Mniejsza dysza napędowa zraszacza rossi powoduje wywieranie na ramie zraszacza mniejszej siły ze wg na mniejsze masowe natężenie przepływu niż było by przy napędzie zraszacza za pomocą dyszy głównej. Dlatego zraszacz R25 charakteryzuje się dużą żywotnością trwałością i niezawodnością oraz mniejszym ciężarem samego zraszacza.

  Odpowiednia kropla zapewnia właściwe podlewanie upraw i utrzymuje glebę w stanie nawodnionym gwarantującym maksymalną przesiąkliwość dzięki czemu niewielka ilość wody jest tracona w procesie ewaporacji.

  Zraszacz polowy Rossi R25 jest metalowym zraszaczem pełno obrotowym dwu dyszowym. Zraszacz posiada gwint wewnętrzny 1 1/2”. Zraszacz młoteczkowy wykonany jest z dwóch części jedna stanowi aluminiowy korpus w którym osadzone są dysze zraszacza napędowa krótkiego zasięgu i przednia dysza główna zraszacza dalekiego zasięgu. Druga cześć mosiężna w której wykonany jest gwint i na którym osadzony jest zraszacz oraz ramie i sprężyna powrotna zraszacza. Sprężyna jest chroniona za pomocą tworzywowej nakładki szczelnie przylegającej do sprężyny i ramienia ma to na celu zabezpieczenie sprężyny zraszacza przed zabrudzeniem jej pyłem ,piaskiem i ziemia. Które poniesione z pola podmuchami wiatru w kontakcie z wilgotna powierzchnia sprężyny zraszacza po podlewaniu mogą tworzyć twardą i zwarta skorupę która zablokuje sprężynę i uniemożliwi prawidłowa prace zraszacza polowego. Zraszacz Rossi posiada regulowany rozbijacz strumienia zarówno da dyszy głównej jak i dla dyszy napędowej krótkiego zasięgu dzięki któremu możemy uzyskiwać dowolną wielkość kropli zraszacza. Zraszacze Rossi produkowane są na terenie Unii europejskiej z zachowaniem najwyższych standardów produkcji w odróżnieniu od swoich dalekowschodnich konkurentów firma Rossi posiada cały pakiet części zamiennych do zraszaczy. Od dyszy przez sprężyny ramiona i wszystkie elementy składowe zraszacza.

  zraszacz rossi r25

  Piękne Ogrody Zraszacz polowy ROSSI
  ROSSI-0550007

  Szczegółowe odniesienia

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  Zraszacz Polowy R25 ROSSI

  6 innych produktów w tej samej kategorii: