Rossi zraszacz polowy R18S sektorowy

Serwis wykorzystuje pliki cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookis

  Zraszacz Polowy R18S sektorowy z dyszą 10x4 (Rmax-22,5m) ROSSI 1 1/4
  • Zraszacz Polowy R18S sektorowy z dyszą 10x4 (Rmax-22,5m) ROSSI 1 1/4
  • potrzebujesz zraszacz polowy kup Zraszacz ROSSI
  • kup już dziś Zraszacz Polowy R18S sektorowy ROSSI 1 1/4

  Zraszacz R18S sektorowy ROSSI

  Review (0)
  380,00 zł
  Brutto

  Zraszacz Polowy sektorowy R18S z dyszą 10x4 (Rmax-22,5m) ROSSI z gwintem 1 1/4" GW solidny zraszacz polowy o regulowanym sektorze i zasięgu maksymalnym  promienia 22,5 m przy ciśnieniu 4 bar.

  Ilość :
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/local-shipping.svg>
                               <span class=Formy dostawy:
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/loop.svg>
                               <span class=Zasady zwrotu

  Zraszacz Polowy ROSSI R18S z dyszą 10x4 (Rmax-22,5m)  1 1/4" GW

  Zraszacz polowy Idromechanica Rossi to metalowy zraszacz polowy o zoptymalizowanych parametrach nawadniania. Zraszacz polowy posiada opad o dużej równomierności i właściwym natężeniu opadu wody używanej do podlewania upraw na polu.

  Rozbicie strugi strumienia opuszczającego zraszacz zapewnia właściwe podlewanie upraw i właściwe nawodnienie gleby w miejscu osadzenia zraszacza oraz na granicy maksymalnego zasięgu zraszacza polowego.

  Pomimo potężnego zasięgu bo przy dyszy 10x4 mm promień maksymalny to aż 22,5m (przy zapotrzebowaniu na wodę 8,63 m3/h i ciśnieniu 4 bar pod zraszaczem) zraszacz nie pozostawia niedolanych miejsc. Efekt równomierności uzyskano przez zastosowanie mniejszej dodatkowej dyszy która służy również jako napęd mechanizmu młoteczkowego. Dzięki takiej konfiguracji struga główna bez zbędnych przeszkód może realizować swoje zadanie czyli, skuteczne podlewanie i nawadnianie upraw polowych. Mniejsza dysza napędowa zraszacza rossi powoduje wywieranie na ramie zraszacza mniejszej siły ze wg na mniejsze masowe natężenie przepływu niż było by przy napędzie zraszacza za pomocą dyszy głównej. Dlatego zraszacz R18S charakteryzuje się dużą żywotnością trwałością i niezawodnością oraz mniejszym ciężarem samego zraszacza.

  Odpowiednia kropla zapewnia właściwe podlewanie upraw i utrzymuje glebę w stanie nawodnionym gwarantującym maksymalną przesiąkliwość dzięki czemu niewielka ilość wody jest tracona w procesie ewaporacji.

  Zraszacz polowy Rossi R18S jest metalowym zraszaczem sektorowym dwu dyszowym.

  Zraszacz posiada gwint wewnętrzny 1 1/4”. Zraszacz młoteczkowy wykonany jest z dwóch części jedna stanowi aluminiowy korpus w którym osadzone są dysze zraszacza napędowa krótkiego zasięgu i przednia dysza główna zraszacza dalekiego zasięgu.

  Druga cześć mosiężna w której wykonany jest gwint i na którym osadzony jest zraszacz oraz ramie i sprężyna powrotna zraszacza. Sprężyna jest chroniona za pomocą tworzywowej nakładki szczelnie przylegającej do sprężyny i ramienia ma to na celu zabezpieczenie sprężyny zraszacza przed zabrudzeniem jej pyłem ,piaskiem i ziemia. Które poniesione z pola podmuchami wiatru w kontakcie z wilgotna powierzchnia sprężyny zraszacza po podlewaniu mogą tworzyć twardą i zwarta skorupę która zablokuje sprężynę i uniemożliwi prawidłowa prace zraszacza polowego. Zraszacz Rossi posiada regulowany rozbijacz strumienia zarówno da dyszy głównej jak i dla dyszy napędowej krótkiego zasięgu dzięki któremu możemy uzyskiwać dowolną wielkość kropli zraszacza. Zraszacze Rossi produkowane są na terenie Unii europejskiej z zachowaniem najwyższych standardów produkcji w odróżnieniu od swoich dalekowschodnich konkurentów firma Rossi posiada cały pakiet części zamiennych do zraszaczy. Od dyszy przez sprężyny ramiona i wszystkie elementy składowe zraszacza.

  Tabela wydajnościowa zraszacza polowego R18

  zasięg zraszacza rossi R18S

  Przed zakupem porównaj z innymi zraszaczami polowymi.

  Bardzo częstym błędem jaki popełniają nasi klienci to dobór pompy pod zraszacz . Pamiętajmy! Pompę dobieramy pod wydajność studni, natomiast na podstawie danych technicznych pompy dobieramy zraszacze. Nie zachowanie tej kolejności doboru urządzeń może mieć bardzo poważne konsekwencje

  Pamiętajmy, że maksymalne ciśnienie pompy nie jest ciśnieniem w punkcie pracy

  Piękne Ogrody Zraszacz polowy ROSSI
  ROSSI-0550009

  Szczegółowe odniesienia

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  Zraszacz R18S sektorowy ROSSI

  6 innych produktów w tej samej kategorii: