Rossi Zraszacz polowy R15S sektorowy z dyszą 8

Serwis wykorzystuje pliki cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookis

   Polowy Zraszacz R15S sektorowy z dyszą 8 (Rmax-21,5m) ROSSI 1 1/4
  • Zraszacz Polowy R15S sektorowy z dyszą 8 (Rmax-21,5m) ROSSI 1 1/4
  • Polowy Zraszacz R15S sektorowy z dyszą 8 (Rmax-21,5m) ROSSI 1 1/4
  • R15S ROSSI Zraszacz Polowy sektorowy z dyszą 8 (Rmax-21,5m) 1 1/4
  • ROSSI R15S Zraszacz Polowy sektorowy z dyszą 8 (Rmax-21,5m) 1 1/4

  Zraszacz R15S sektorowy ROSSI

  Review (0)
  340,00 zł
  Brutto

  Zraszacz Polowy R15S sektorowy z dyszą 8 (Rmax-21,5m) ROSSI 1 1/4" GW solidny zraszacz polowy o regulowanym sektorze i zasięgu maksymalnym  promienia 21,5 m przy ciśnieniu 4 bar.

  Ilość :
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/local-shipping.svg>
                               <span class=Formy dostawy:
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/loop.svg>
                               <span class=Zasady zwrotu

  Rossi Zraszacz R15S z dyszą 8 , sektorowy zraszacz polowy z podłączeniem 1 1/4" GW

  Zraszacz polowy Idromeccanica Rossi to metalowy zraszacz polowy o zoptymalizowanych parametrach nawadniania. Zraszacz polowy posiada opad o dużej równomierności i właściwym natężeniu opadu wody używanej do podlewania upraw na polu.

  Rozbicie strugi strumienia opuszczającego zraszacz zapewnia właściwe podlewanie upraw i właściwe nawodnienie gleby w miejscu osadzenia zraszacza oraz na granicy maksymalnego zasięgu zraszacza polowego pomimo zastosowania jednej dyszy.

  Pomimo potężnego zasięgu bo przy dyszy 8 mm promień maksymalny to aż 21,5m (przy zapotrzebowaniu na wodę 4,69 m3/h i ciśnieniu 4 bar pod zraszaczem) zraszacz nie pozostawia niedolanych miejsc. 

  Odpowiednia kropla zapewnia właściwe podlewanie upraw i utrzymuje glebę w stanie nawodnionym gwarantującym maksymalną przesiąkliwość dzięki czemu niewielka ilość wody jest tracona w procesie ewaporacji.

  Zraszacz polowy Rossi R15S jest metalowym zraszaczem jedno dyszowym.

  . Zraszacz młoteczkowy wykonany jest z dwóch części jedna stanowi aluminiowy korpus w którym osadzone są dysze zraszacza napędowa krótkiego zasięgu i przednia dysza główna zraszacza dalekiego zasięgu.

  Druga cześć mosiężna w której wykonany jest gwint i na którym osadzony jest zraszacz oraz ramie i sprężyna powrotna zraszacza. Sprężyna jest chroniona za pomocą tworzywowej nakładki szczelnie przylegającej do sprężyny i ramienia ma to na celu zabezpieczenie sprężyny zraszacza przed zabrudzeniem jej pyłem ,piaskiem i ziemia. Które poniesione z pola podmuchami wiatru w kontakcie z wilgotna powierzchnia sprężyny zraszacza po podlewaniu mogą tworzyć twardą i zwarta skorupę która zablokuje sprężynę i uniemożliwi prawidłowa prace zraszacza polowego. Zraszacz Rossi posiada regulowany rozbijacz strumienia zarówno da dyszy głównej jak i dla dyszy napędowej krótkiego zasięgu dzięki któremu możemy uzyskiwać dowolną wielkość kropli zraszacza. Zraszacze Rossi produkowane są na terenie Unii europejskiej z zachowaniem najwyższych standardów produkcji w odróżnieniu od swoich dalekowschodnich konkurentów firma Rossi posiada cały pakiet części zamiennych do zraszaczy. Od dyszy przez sprężyny ramiona i wszystkie elementy składowe zraszacza.

  Tabela wydajnościowa zraszacza R15S

  Zraszacze polowe wymagają zastosowania pompy o dużej wydajności i ciśnieniu 4-6 bar. Nigdy nie dobiera się zraszacza, którego zapotrzebowanie na wodę odpowiada maksymalnej wydajności pomy, w takiej sytuacji lepiej dobrać mniejszy zraszacz

  rossi-15-s-zraszacz-polowy

  Masz problem z doborem zraszacza, nie wiesz jak dobrać pompę do nawadnianie? Napisz do nas. W sezonie nie zawsze możemy odebrać telefon, nie z każdym klientem możemy porozmawiać, dlatego wyślij do nas maila na pewno na niego odpowiemy. W naszej ofercie znajdują się również pompy do dystrybutorów paliw jak również akcesoria do adblue.

  Piękne Ogrody Zraszacz polowy ROSSI
  ROSSI-0550006

  Szczegółowe odniesienia

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  Zraszacz R15S sektorowy ROSSI

  6 innych produktów w tej samej kategorii: