NAANDANJAIN Zraszacz Polowy 5022 SD

Serwis wykorzystuje pliki cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookis

  Zraszacz Polowy 5022 SD NAANDANJAIN 2.8 pomarańczowa
  • Zraszacz Polowy 5022 SD NAANDANJAIN 2.8 pomarańczowa

  Zraszacz 5022 SD 2.8

  Review (0)
  40,59 zł
  Brutto

  Zraszacz Polowy Typu 427 NAANDANJAIN z dyszą 2,8 pomarańczowa-R-12,0m dzięki swojej konstrukcji może być użyty jako zraszacz pełnoobrotowy lub sektorowy z maksymalnym rozstawem zraszaczy do 14 m. 

  Ilość :
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/local-shipping.svg>
                               <span class=Formy dostawy:
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/loop.svg>
                               <span class=Zasady zwrotu

  Zraszacz polowy 5022 NAANDANJAIN jeden z najczęściej stosowanych zraszaczy polowych.

  Stało się tak dzięki przemyślanej i zoptymalizowanej konstrukcji która może on pracować jako zraszacz pełnoobrotowy lub sektorowy. Maksymalnym rozstaw pomiędzy zraszaczami to 14 m. Wykonanie materiałowe gwarantuje wysoką trwałość i niezawodną pracę w każdych warunkach pogodowych. Zastosowanie wysokogatunkowych tworzyw sztucznych zapewnia odporność na korozję, działanie chemikalii i promieni UV.

  Zraszacz typ 5022 posiada łatwy i bardzo praktyczny sposób montażu dysz.Dzięki czemu uzyskujemy uniwersalna podstawę do której możemy zamontować wymienne dysze o różnej średnicy wylotowej w zakresie od 2,8 do 4.0 [mm]. Mechanizm bagnetowy montażu bardzo przyśpiesza wymianę, dodatkowym ułatwieniem jest oznaczenie kolorami dysz pozwalające na szybką wymianę i identyfikację dyszy w warunkach pracy.

  Zraszacz typu 5022 NAANDANJAIN posiada zintegrowany system kontroli zasięgu poprzez zastosowanie kierownicy łopatkowej o zmiennej geometrii wysuwu przysłaniania strugi wody wypływającej z dyszy zraszacza.

  Dane wydajnościowe zraszacza 5022 NAANDANJAIN

  zraszacz polowy 427

  Większość rolników i ogrodników posiadających duże uprawy rolne, posiada własne przydomowe stacje paliw. Branża paliwowa nieodzownie jest więc związana z branżą rolną. Często nasi klienci zapytują nas o wydajną i efektywną pomę do oleju, dla nas numerem jeden jest pompa panther

  Jeżeli masz problem z doborem zraszacza, nie wiesz jak dobrać pomę, nie jesteś pewny czy twój wybró jest właściwy. Napisz do nas. W sezonie nie jesteśmy w stanie odebrać wszystkich telefonów. Prowadzimy sklep internetowy jak również stacjonarny, mimo naszych najszczerszych chęci nie zawsze można się do nas dodzwonić. Dlatego polecamy kontakt mailowy, na maile zawsze odpowiadamy.

  Piękne Ogrody ZRASZACZ-POLOWY-NaanDanJain
  NN-ZR-5022SD-40

  Dane

  Wymiary (L x B x H) (mm)
  200x200x200

  Szczegółowe odniesienia

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  Zraszacz 5022 SD 2.8

  6 innych produktów w tej samej kategorii: