Zraszacz Polowy R18 pełnoobrotowy z dyszą 16 ROSSI

Serwis wykorzystuje pliki cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookis

  Zraszacz Polowy R18 pełnoobrotowy z dyszą 10 (Rmax-22,5m) ROSSI 1 1/4
  • Zraszacz Polowy R18 pełnoobrotowy z dyszą 10 (Rmax-22,5m) ROSSI 1 1/4
  • Zraszacz Polowy R18 pełnoobrotowy z dyszą 10 (Rmax-22,5m) ROSSI 1 1/4
  • Zraszacz Polowy R18 pełnoobrotowy z dyszą 10 (Rmax-22,5m) ROSSI 1 1/4

  Zraszacz R18 pełnoobrotowy Rossi

  Review (0)
  320,00 zł
  Brutto

  Zraszacz Polowy pełno obrotowy R18 z dyszą 10 (Rmax-22,5m) ROSSI z gwintem 1 1/4" GW  o zasięgu maksymalnym  promienia 22,5 m przy ciśnieniu 4 bar.

  Ilość :
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/local-shipping.svg>
                               <span class=Formy dostawy:
  • /modules/blockreassurance/views/img//reassurance/pack1/loop.svg>
                               <span class=Zasady zwrotu

  Zraszacz Polowy ROSSI R18 z dyszą 10 (Rmax-22,5m)  1 1/4" GW

  Zraszacz polowy Idromeccanica Rossi to metalowy zraszacz polowy o zoptymalizowanych parametrach nawadniania. Zraszacz polowy posiada opad o dużej równomierności i właściwym natężeniu opadu wody używanej do podlewania upraw na polu.

  Rozbicie strugi strumienia opuszczającego zraszacz zapewnia właściwe podlewanie upraw i właściwe nawodnienie gleby w miejscu osadzenia zraszacza oraz na granicy maksymalnego zasięgu zraszacza polowego dzięki dwu dyszowej konstrukcji .

  Pomimo sporego przecież zasięgu przy dyszy 10 mm promień maksymalny to aż 22,5m

  (przy zapotrzebowaniu na wodę 8,63 m3/h i ciśnieniu 4 bar pod zraszaczem) zraszacz nie pozostawia niedolanych miejsc.

  Odpowiednia kropla zapewnia właściwe podlewanie upraw i utrzymuje glebę w stanie nawodnionym gwarantującym maksymalną przesiąkliwość dzięki czemu niewielka ilość wody jest tracona w procesie ewaporacji.

  Zraszacz polowy Rossi R18 jest metalowym zraszaczem pełno obrotowym jedno dyszowym.

  Zraszacz posiada gwint wewnętrzny 1 1/4”. Zraszacz młoteczkowy wykonany jest z dwóch części jedna stanowi aluminiowy korpus w którym osadzona jest przednia dysza główna zraszacza. Druga cześć mosiężna w której wykonany jest gwint i na którym osadzony jest zraszacz oraz ramie i sprężyna powrotna zraszacza. Sprężyna jest chroniona za pomocą tworzywowej nakładki szczelnie przylegającej do sprężyny i ramienia ma to na celu zabezpieczenie sprężyny zraszacza przed zabrudzeniem jej pyłem ,piaskiem i ziemia. Które poniesione z pola podmuchami wiatru w kontakcie z wilgotna powierzchnia sprężyny zraszacza po podlewaniu mogą tworzyć twardą i zwarta skorupę która zablokuje sprężynę i uniemożliwi prawidłowa prace zraszacza polowego. Zraszacz Rossi posiada regulowany rozbijacz strumienia dyszy głównej dzięki któremu możemy uzyskiwać dowolną wielkość kropli wody opuszczającej zraszacz.

  Zraszacze Rossi produkowane są na terenie Unii europejskiej z zachowaniem najwyższych standardów produkcji w odróżnieniu od swoich dalekowschodnich konkurentów firma Rossi posiada cały pakiet części zamiennych do zraszaczy. Od dyszy przez sprężyny ramiona i wszystkie elementy składowe zraszacza.

  Tabela parametrów zraszacza polowego R18

  zasięg zraszacza rossi R18S

  Pamiętaj zraszacz polowy dobiera się do parametrów pomy, a nie na odwrót.

  Zraszacz R18 wymaga pompy o dużej wydajności, dlatego przed zakupem dokładnie sprawdz parametry posiadanej przez siebie pompy. Istotna jest rzeczywista wydajność pompy , a tą odczytujemy z wykresów wydajnościowych pompy. Dopiero po określeniu wydajności pompy dobieramy odpowiedni zraszacz, tak by zapotrzebowanie zraszacza na wodę było mniejsze od maksymalnej wydajności pompy w miejscu pracy

  Piękne Ogrody Zraszacz polowy ROSSI
  ROSSI-0550010

  Szczegółowe odniesienia

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  Zraszacz R18 pełnoobrotowy Rossi

  6 innych produktów w tej samej kategorii: